نمایش یک نتیجه

نمایش 9 24 36

دستگاه هیدرودرمی پرتابل Lz-006A فرکانس بالا

1,089,000 تومان
مشخصات محصول :
  • توان الکتریکی : 3 وات
  • جریان: 0.65 آمپر
حذف سلولهای مرده پوست جوانسازی و پاکسازی پوست از بین بردن آکنه و چین و چروک کاهش پف دور چشم و درمان سیاهی دور آن

دستگاه هیدرودرمی پرتابل و هاینس

هیدرودرمی یکی از اصلی‌ترین راه‌هایی است که برای داشتن پوست شاداب و جوان مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش از جوان‌سازی پوست از دستگاه هیدرودرمی استفاده می‌شود که وظیفه آن رساندن رطوبت مورد نیاز به سلول‌های لایه شاخی پوست است.

در جوان‌سازی پوست به کمک هیدرودرمی، ژل آب‌رسان مورد نیاز به سلول‌های خشک پوست منتقل می‌شود که نتیجه آن مرطوب و از بین رفتن سلول‌های خشک پوست خواهد شد. برای استفاده از این شیوه جوان‌سازی بدون شک نیاز به یک دستگاه هیدرودرمی باکیفیت خواهید داشت که در این محتوا با یکی از بهترین نوع این دستگاه‌ها آَشنا خواهید شد.

دستگاه هیدرودرمی چیست؟

این دستگاه یکی از جدیدترین و پیشرفته‌ترین فناوری‌های مراقبتی پوستی است. دستگاه هیدرودرم با لایه برداری و آب‌رسانی به پوست، پوستی سالم و شاداب را به ارمغان خواهد آورد. همچنین عاملی برای کاهش تمامی خطوط چین‌وچروک، بهبود بافت پوست صورت و آب‌رسانی به آن به شمار می‌رود.

اجزای سازنده دستگاه هیدرودرمی به شرح زیر است:
• الکترودهای هیدرودرمی
• الکترودهای جریان
• الکترودهای دزن
• دسته‌های فرکانسی
• پروب‌های شیشه‌ای
• ماسک حرارتی

همچنین در صورت کسب اطلاعات بیشتر دررابطه‌با نحوه عملکرد اجزای ذکر شده به این بخش از مطلب توجه کنید.

الکترودهای هیدرودرمی

این بخش از این دستگاه با آبرسانی و تزریق تمامی مواد مغذی و مورد نیاز پوست به آن، باعث دهیدراته شدن پوست شده و مانع خشکی آن خواهد شد. لازم به ذکر است که در برخی مواقع، بعضی از بیماری‌های پوستی نیز از طریق این دستگاه بهبود پیدا می‌کنند.

الکترودهای جریان

الکترودهای جریان همان‌طور که از نام آن قابل فهم است، باعث انتقال و برقراری جریان برق در تمامی اجزا و قطعات این دستگاه می‌شود.

الکترودهای دزن

این جز از دستگاه هیدرودرمی سبب پاک‌سازی عمقی پوست‌های چرب، منفذدار، مستعد جوش و سایر موارد دیگر می‌شود. همچنین مانع بروز جوش در صورت و پوست افراد خواهد شد.

دسته‌های فرکانسی

دسته‌های فرکانسی در چند نوع متفاوت با وظایف مشخص در ساخت این دستگاه به کار می‌روند که به شرح زیر هستند:

1) پروب‌های IR
این پروب وظیفه انتقال مواد مغذی به داخل پوست ناحیه مدنظر را برعهده دارد.
2) پروب‌های شانه‌ای
وظیفه این دسته از پروب‌ها ضدعفونی کردن سر است.
3) پروب‌های UV
کاربرد این نوع پروب تسکین درد و ضدعفونی کردن پوست است.
4) پروب‌های جوش

پروب جوش نیز برای از بین بردن و خارج کردن آکنه و جوش کاربرد دارد.

ماسک‌های حرارتی

ماسک حرارتی برای افزایش و بهبود بخشیدن جریان خود رد پوست نقش دارد. این جز از دستگاه باعث باز شدن منافذ پوستی شده و روند جذب مواد مغذی را به پوست تسریع می‌بخشد.

روش کار با دستگاه هیدرودرمی

روش کار این دستگاه به‌گونه‌ای است که با سطح تماس حاصل کرده و سایش‌های میکروسکوپی را در لایه‌های سطحی پوست ایجاد می‌‍کند. همچنین استفاده از با استفاده مکشی که دستگاه هیدرودرم دارد، تمامی سلول‌های مرده و ساییده شده از سطح پوست برداشته می‌شوند.

نتیجه این سایش و مکش از بین رفتن لایه‌ای ظریف از سطح پوست و تخریب تمامی سلول‌های مرده آن خواهد بود. در این میان متناسب با نوع پوست و مشکلات پوستی از سرم و لوسیون‌های متفاوت برای آب‌رسانی پوست افراد استفاده می‌شود.

لازم به ذکر است که هر نوع از سرم‌ها و لوسیون‌ها، پروب‌های مخصوص به خود را دارند و استفاده از آنها از الزامات هیدرودرمی پوست است. استفاده از دستگاه هیدرودمی در دوره درمان مشکلات پوستی باعث از بین رفتن چین‌وچروک صورت، پاک‌سازی پوست، آبرسانی، رفع آکنه، رفع تیرگی و… خواهد شد.

مزایای استفاده از دستگاه هیدرودرمی

طبق موارد ذکر شده دستگاه هیدرودرم باعث تخریب و از بین رفتن سلول‌های مرده و آسیب دیده پوست می‌شود. این دستگاه متناسب با کارکردی که دارد از مزایای بسیاری برخوردار است که در زیر ذکر شده‌اند.

قابل مشاهده بودن تأثیرات آن در جوان‌سازی پوست پس یک جلسه درمان
• ترمیم و پاک‌سازی عمقی پوست
• لایه‌برداری پوست
• از بین رفتن تمامی لک‌، جای زخم و جوش‌های پوستی
• نرم شدن پوست
• از بین رفتن منافذ پوستی
• از بین رفتن چین و چروک‌های پوستی
• بهبود جریان گردش خون در پوست
• حذف خال‌های پوستی و گوشتی
• محو شدن خال‌کوبی‌ها در صورت درخواست
• صاف و درخشان شدن پوست
• از بین رفتن چربی‌های اضافی و آزاردهنده پوست
• برخورداری از هزینه نسبتاً کم
• برخورداری از عوارض کم مانند قرمزی و التهاب کمتر نسبت سایر روش‌های پاک‌سازی و جوان‌سازی پوست

انواع دستگاه هیدرودرمی

دستگاه هیدرودرم پوست یکی از پیشرفته‌ترین و جدیدترین فناوری‌های جوان‌سازی و پاک‌سازی پوست به شمار می‌رود. این دستگاه در نخستین سال‌های تولید تنها در نوع آنالوگ تولید شده و در بازارها به فروش می‌رسید، اما با پیشرفت تکنولوژی روند ساخت آن نیز دچار دستخوش تغییراتی شده و در انواع دیجیتالی طراحی و تولید شد.

انواع دیجیتالی دستگاه هیدرودرم پوست عبارت است از:

دستگاه هیدرودرم گالوانیک و دزن

همان‌طور که در ابتدا گفته شد؛ این نوع از دستگاه هیدرودرم از سه جز اصلی بنام هیدرودرمی یا گالوانیک، دسته‌های فرکانسی و دزن ساخته شده است که با وظایف و نوع عملکرد هرکدام از آنها آشنا شدیم.

دستگاه هیدرودرم یا گالوانیک با ماسک حرارتی

این نوع از دستگاه یک عدد ماسک حرارتی اضافه دارد که برای افزایش خون‌رسانی زیرپوستی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین از بهترین نوع از انواع آن به شمار می‌رود.

دستگاه هیدرودرمی پرتابل

دستگاه هیدرودرمی پرتابل کوچک و قابل حمل است که در مرحله نخست درمان باعث از بین رفتن مشکلات پوستی شده و در مراحل بعدی به پاک‌سازی و جوان‌سازی آن کمک می‌کند.

هیدرودرمی فیشیال

هیدرودرمی فیشیال یعنی لایه‌برداری، آب‌رسانی، پاک‌سازی و تغذیه رسانی عمقی به پوست. در این روش از پاک‌سازی پوستی تمامی مواد مضری که روی پوست یا سطح زیرین آن وجود دارد از بین می‌رود. پس از پاک‌سازی نوبت به هیدراته شدن پوست می‌شود که نتیجه آن جوان‌سازی و شادابی پوست خواهد بود.

هیدرودرمی فیشیال یکی از آسان‌ترین و اصلی‌ترین مراحل درمانی برای از بین رفتن مشکلات پوستی و جوان‌سازی آن به شمار می‌رود.

دستگاه هیدرومی گالوانیک

با پیشرفت در حوزه تکنولوژی سلامت و زیبایی دستگاه‌های مختلفی طراحی و تولید شده‌اند که امروزه با مراجعه به تمامی کلینیک و مراکز زیبایی به راحتی قابل مشاهده هستند. دستگاه هیدرودرمی گالوانیک نیز یکی از معروف‌ترین و بهترین دستگا‌ه‌هایی است برای پاک‌سازی پوست صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این دستگاه از باتوجه‌به پروب‌های مختلف کارایی ۹ کاره دارد که پوست را صورت افراد از تمامی آلودگی‌ها و چین‌وچروک آزاردهنده پاک می‌کند. اگر شما نیز در وهله اقدام به خرید دستگاه هیدرودرمی گالوانیک برای خانه، سالن یا کلینیک زیبایی خود هستید، پیشنهاد می‌شود با خرید محصولات این مجموعه زیبایی را به پوست خود و مراجعه‌کنندگان خود هدیه دهید.