نمایش دادن همه 3 نتیجه

نمایش 9 24 36

پلاسما جت چیست؟

هنگامی که پوست اطراف پلک شروع به افتادگی می کند، می تواند چشمان شما را سنگین به نظر برساند، چهره شما را خسته نشان دهد و حتی بر بینایی شما تأثیر بگذارد. یک پدیده رایج با افزایش سن. تا به حال بلفاروپلاستی، روش جراحی که هدف آن حذف پوست اضافی پلک ها است، تنها راه حل بوده است. اما امروزه، یک درمان پزشکی زیبایی(پلاسما جت) یک راه حل غیرتهاجمی به همان اندازه موثر ارائه می دهد. فناوری پلاسما نشانه بسیار خوبی برای غلبه بر تمام چین و چروک های کوچکی است که باعث افتادگی پلک می شود و در عین حال پوست را به آرامی سفت می کند. یک جایگزین جذاب برای کسانی که از جراحی در این ناحیه که می ترسند می باشد.

پلاسما جت و فواید و کاربرد آن

عمل پلاسما جت یک روش چند منظوره بسیار موثر برای صاف کردن چین و چروک، سفت کردن پلک و کاهش کلاهک پلک است. قادر به درمان، ترمیم، لیفت، بازسازی و جوانسازی تقریبا هر ناحیه از پوست، به خصوص صورت و گردن است. درمان با قلم پلاسما شلی و بافت را بهبود می بخشد، به طور قابل توجهی پوست شل و افتاده را سفت می کند و ظاهر خطوط و چین و چروک را از بین می برد.

دستگاه پلاسما شگفت انگیز، ظاهری ساده تر و جوان تر را بدون نیاز به بیهوشی عمومی، چاقوی جراحی، سوزن، بخیه یا جراحی گران قیمت و تهاجمی ارائه می دهد. به علاوه، نتایج با عمل زیبایی پلاسما جت می تواند تا سه سال دوام داشته باشد.

پلاسما جت و کاربرد و فواید و عوارض آن
از فواید پلاسما جت به موارد زیر میتوان اشاره کرد:

اثرات به‌دست‌آمده از این درمان با اثرات جراحی قابل مقایسه است، اما مزایای زیادی نسبت به روش‌های تهاجمی دارد:
بدون نیاز به بیهوشی.
بدون چاقوی جراحی، بدون بریدگی پوست.
بعد از درمان نیازی به بخیه نیست.
روش بسیار کم خطر بدون خطرات پزشکی.
روش سریع و آسان با بهبودی سریع، اکثر مشتریان می توانند در همان روز به سر کار بازگردند.
به عنوان لایه بردار با استفاده از لیزر.
کاربرد پلاسما جت
درمان خطوط ریز و چین و چروک
لیفت صورت و گردن

پلاسما چگونه انجام می شود؟

ناحیه درمان با استفاده از یک بی حس کننده موضعی بی حس می شود، بنابراین درمان دردناک نخواهد بود، اما ممکن است احساس سوزن سوزن شدن خفیفی داشته باشید. این درمان ممکن است در نواحی حساس‌تر مانند پلک‌هایی که پوست نازک‌ترین آنهاست، نسبتا ناراحت‌کننده‌تر باشد. با این حال، درمان ها بسیار سریع و موثر هستند، که هر گونه ناراحتی احتمالی را به حداقل می رساند.

ماندگاری پلاسما جت

نتایج اغلب بلافاصله قابل مشاهده است و طی ماه‌های بعد از درمان بهبود می‌یابند. این اثرات می تواند تا 3 سال باقی بماند و در برخی موارد می تواند دائمی باشد.

تعداد جلسات درمان با پلاسما چقدر است؟

اغلب یک درمان منفرد نتایج چشمگیری به همراه خواهد داشت، اما تعداد درمان های مورد نیاز به عوامل متعددی مانند انتظارات شخصی، ناحیه درمان، وضعیت پوست، سن مشتری و غیره بستگی دارد. برای نتایج مطلوب، یک درمان اغلب برای دستیابی به نتایج قابل توجه کافی است. نتایج درمان در ماه‌های بعد از عمل همچنان بهبود می‌یابد و می‌تواند تا سه سال دوام داشته باشد، و حتی می‌تواند دائمی باشد، و آن را به جایگزینی عالی برای سایر درمان‌ها، به عنوان مثال بوتاکس، که نیاز به نگهداری بسیار بیشتری نیاز دارد، تبدیل می‌کند. حداقل فاصله درمان 12 هفته است.

سوال : پلاسما جت چگونه پوست را سفت می کند؟

میکروتروما باعث برداشتن و خراش دادن فوری بافت سطحی پوست می شود و باعث لیفت فوری و سفت شدن چشمگیر پوست می شود. اپیدرم جوان می شود زیرا سلول های قدیمی حل می شوند و سلول های جدید و تازه جایگزین آنها می شوند. فیبروبلاست‌های درم نیز توسط اختلالات حرارتی هدف قرار می‌گیرند که باعث تحریک تولید، همسویی و اتصال متقابل کلاژن و الاستین می‌شود.

این باعث تقویت، حجیم شدن و بلند شدن ساختار پوست در مدت زمان طولانی می شود. ما به اصلاح، بازسازی و تقویت داربست در درم کمک می کنیم تا حالت ارتجاعی و انعطاف پذیری دوباره به آن ببخشیم. پاسخ التهابی و فرآیند بهبودی که توسط تکنیک و دستگاه فیبروبلاست ما تحریک می شود، به جلوگیری از رفتارهای منفی که باعث ایجاد چین و چروک می شود کمک می کند. ما به فعال شدن و آزادسازی پروتئین های مهم در درم کمک می کنیم تا بلوغ سلولی (پیری) را تنظیم کنیم، که باعث بازسازی و ترمیم بافت می شود.

ضربه بسیار دقیق و کنترل‌شده‌ای که روی اپیدرم ایجاد می‌کنیم باعث می‌شود پوست به طور سطحی خشک شود و به پوسته‌های کربنی کوچک تبدیل شود که در عرض چند روز می‌ریزند و پوست زیبای جدید و جوان‌سازی شده‌ای را روی سطح می‌گذارند.

جای زخم پلاسما و عوارض پلاسما جت

همه چیز به این بستگی دارد که آیا عمل پلاسما جت بسیار تهاجمی بوده است یا خیر. بدیهی است که هر چه بیشتر باشد، عواقب آن بیشتر است. توصیه می شود تا 24 ساعت چیزی روی پوست قرار ندهید. سپس در روزهای بعد، از یک کرم استفاده کنید تا پوسته‌های قهوه‌ای کوچکی که در ساعات بعد از جلسه تشکیل می‌شوند، «لغزنده» شوند. آنها بسته به شدت درمان بین 3 تا 15 روز باقی می مانند. روی پلک ها، روز بعد انتظار تورم را داشته باشید.

شما حتی در صبح برای باز کردن چشمان خود تلاش خواهید کرد. آرایش فورا امکان پذیر نیست. بعد از آن پوست (مانند پس از سوختگی) به مدت 3 تا 4 روز تراوش می کند. سپس، با افتادن پوسته‌ها، جای خود را به قرمزی خفیفی می‌دهد که گاهی ممکن است برای چندین هفته یا حتی برای ماه‌های طولانی بسته به نوع پوست باقی بماند. با این حال، آنها به راحتی با آرایش مخفی می شوند، اما نیاز به محافظت در برابر آفتاب دارند. در نهایت، هر چه نتیجه تهاجمی تر باشد، نتایج طولانی تر باقی می مانند.

موارد منع مصرف پلاسما

مشتریان باید در زمان نوبت دهی از سلامت کامل برخوردار بوده و هیچ گونه شرایط بهداشتی قبلی نداشته باشند. اگر مشتری علائم سرماخوردگی یا آنفولانزا را نشان داد، درمان باید دوباره برنامه ریزی شود.
قبل از عمل، پوست مراجعین نباید در ناحیه ای که تحت درمان هستیم ملتهب شود.
بیماران مبتلا به دیابت، اختلالات درمانی نباید بدون توصیه پزشکی تحت درمان قرار گیرند.
افراد مبتلا به آفتاب سوختگی/ برنزه شدن باید درمان را دوباره انجام دهند.
ناحیه ای که باید تحت درمان قرار گیرد نباید در 18 ماه گذشته تحت هیچ گونه درمان پزشکی قبلی در این ناحیه قرار گرفته باشد.
مراجعه کنندگان نباید در زمان درمان برنزه شوند.

خرید دستگاه پلاسما جت از مدیکال

با توجه به مطالب ارائه شده در مورد پلاسما جت شما اکنون با کاربرد، مزایای این دستگاه آشنا شدید. ما برای اینکه شما یک دستگاه پلاسما جت با کیفیت خریداری نمایید سایت مدیکال را به شما معرفی می کنیم. در سایت مدیکال بهترین دستگاه های با کیفیت از جمله دستگاه پلاسما جت موجود می باشد.

هزینه یک جلسه پلاسما چقدر است؟

این همه به متخصصان و نحوه انجام درمان بستگی دارد.